Vlastníme nejmodernější polygrafický komplex s největším spektrem služeb. Naší filozofií je zodpovědný přístup a vždy máme za cíl navrhnout optimální řešení s důrazem na ekologickou zodpovědnost a udržitelnost.


Priority klientů jsou pro nás nejdůležitější, protože stojíme o dlouhodobou spolupráci.


Společnost EUROPRINT a.s. byla založena v roce 2003 a původně měla tři provozovny – archový tisk, kotoučový tisk a knihárnu. V roce 2006 společnost spojila tyto tři provozovny a přesídlila do nových strategických prostor na Praze 5, kde vybudovala komplexní technologickou základnu. V roce 2012 koupila tiskárnu Bohemia Print a.s. a stala se tak největší polygrafickou společností na českém trhu.

Jsme členem nákupní aliance Axel Springer.

Vedení společnosti

Vaše projekty jsou v dobrých rukou

Vladimír Dostál Předseda představenstva Obchodní ředitel
Václav Benda Člen představenstva Výrobní ředitel
Ing. Daniel Kadlec Člen představenstva Finanční ředitel
Mgr. Petra Šuteková Předsedkyně dozorčí rady HR manager
 

Certifikace

Už skoro čtvrt století Europrint

vyrábí tiskoviny, které jsou součástí vašeho každodenního života. Náš tisk je zelený.

Již v roce 2004 jsme jako jedni z prvních v oblasti polygrafického průmyslu zavedli systém managementu jakosti vyhovující požadavkům obsaženým v normě ISO 9001 v oboru polygrafická výroba, grafická příprava, tisk a knihařské zpracování.

Vedení společnosti EUROPRINT se rozhodlo připojit k celosvětovému úsilí o ochranu a tvorbu životního prostředí, a proto v listopadu 2010 vyhlásilo environmentální politiku. V lednu 2012 vedení společnosti integrovalo politiku kvality a environmentální politiku. V listopadu téhož roku pak rozšířilo integraci politiky o politiky managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, managementu bezpečnosti informací, řízení a kontroly výroby barevných výtažků, nátisku a tisku. V únoru 2018 byla aktualizována Politika ISM.