Historie

Společnost EUROPRINT a.s. byla založena v roce 2003 a původně měla tři provozovny – archový tisk,
kotoučový tisk a knihárnu. V roce 2006 společnost spojila tyto tři provozovny a přesídlila do nových strategických prostor
na Praze 5 v Košířích, kde vybudovala nejmodernější komplexní tiskárnu a sídlo společnosti. V roce 2012 koupila rotační tiskárnu Bohemia Print v Teplicích a stala se tak jednou z největších polygrafických společností na českém trhu.

 

Profil společnosti

Jsme moderní společnost, která disponuje nejširším strojovým a technologickým parkem na polygrafickém trhu. Naši progresivitu i kvalitu služeb stavíme na interně řízených procesech a dlouholetých zkušenostech našich zaměstnanců. Naším společným cílem je vyrobit tiskové a knižní produkty v nejvyšší kvalitě, krátkém termínu a za velmi efektivní cenu. Mezi naše stěžejní produkty patří periodické tiskoviny, časopisy, letáky, katalogy a knihy. Patříme mezi největšího výrobce časopisů na trhu.

 

EUROPRINT v číslech

Obrat cca 1 mld Kč za rok.
Více jak 300 stálých zaměstnanců.
Během roku zpracujeme 5801 zakázek.
Vyrábíme 204 periodických titulů.
V posledním roce jsme vyrobili 81 milionů časopisů a 3,5 milionů knížek.
Ročně potiskneme 40,000,000 kg papíru.

Vedení společnosti

Vladimír Dostál Předseda představenstva Obchodní ředitel
Václav Benda Člen představenstva Výrobní ředitel
Ing. Daniel Kadlec Člen představenstva Finanční ředitel
Mgr. Petra Šuteková Předsedkyně dozorčí rady HR manager
 

Certifikace

Již v roce 2004 jsme jako jedni z prvních v oblasti polygrafického průmyslu zavedli systém managementu jakosti vyhovující požadavkům obsaženým v normě ISO 9001 v oboru polygrafická výroba, grafická příprava, tisk a knihařské zpracování.

Vedení společnosti EUROPRINT se rozhodlo připojit k celosvětovému úsilí o ochranu a tvorbu životního prostředí, proto v listopadu 2010 vyhlásilo environmentální politiku. V lednu 2012 vedení společnosti integrovalo politiku kvality a environmentální politiku. V listopadu téhož roku pak rozšířilo integraci politiky o politiky managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, managementu bezpečnosti informací, řízení a kontroly výroby barevných výtažků, nátisku a tisku. V únoru 2018 byla aktualizována Politika ISM.

Veškeré certifikáty si můžete prohlédnout v Archivu certifikátů.