Vlastníme nejmodernější polygrafický komplex s největším spektrem služeb. Naší filozofií je zodpovědný přístup a vždy máme za cíl navrhnout optimální řešení s důrazem na ekologickou zodpovědnost a udržitelnost.


Priority klientů jsou pro nás nejdůležitější, protože stojíme o dlouhodobou spolupráci.


Společnost EUROPRINT a.s. byla založena v roce 2003 a původně měla tři provozovny – archový tisk, kotoučový tisk a knihárnu. V roce 2006 společnost spojila tyto tři provozovny a přesídlila do nových strategických prostor na Praze 5, kde vybudovala komplexní technologickou základnu. V roce 2012 koupila tiskárnu Bohemia Print a.s. a stala se tak největší polygrafickou společností na českém trhu.

Jsme členem nákupní aliance Axel Springer.

Vedení společnosti

Vaše projekty jsou v dobrých rukou

Vladimír Dostál předseda představenstva Obchodní ředitel
Václav Benda člen představenstva Výrobní ředitel
Ing. Daniel Kadlec člen představenstva Finanční ředitel
Mgr. Petra Šuteková předsedkyně dozorčí rady HR manager
 

Pomáháme

Pomocí sponzorských darů

Artevide / nadace www.artevide.cz více

Tisk letáků a brožur pro společnost Artevide.

Nadace, která nevidomým dětem všestranně pomáhá s rozvojem uměleckého a sociálního cítění.

Aut Talk / nadační fond www.auttalk.cz více

Tisk kalendáře Aut Talk.

Nadační fond Kateřiny Sokolové na pomoc rodinám s dětmi trpícími autismem.

Pestrá společnost / asociace www.pestra.cz více

Tisk letáků pro Pestrou společnost.

Asociace podporující nezávislost lidí s postižením – výcvik asistenčních psů.

Vánoční strom přání

Rozdáváme radost a plníme dětská přání

Dětský domov Racek www.ddracek.cz
Dětský domov Pepa detskydomovpepa.cz
Dětský domov Unhošť www.dd-unhost.cz

Dárky pro psí útulky

Nezapomínáme ani na naše zvířecí miláčky

Exkurze

Společnost EUROPRINT každoročně pořádá desítky exkurzí, které jsou zaměřené na praktickou ukázku výroby tiskovin od A až do Z. Jde o prohlídku celé výrobní haly pro studenty SŠ a VŠ s polygrafickým zaměřením, kteří tak mohou naživo sledovat výrobu knih a časopisů.

Veronika Vrbová
E-mail: veronika.vrbova@europrint.cz

Europrint Training

EUROPRINT TRAINING je zcela ojedinělý projekt, pořádaný pro naše klienty či spolupracovníky v prostorách společnosti EUROPRINT a.s.
Semináře EUROPRINT TRAINING vycházejí především z detailní znalosti polygrafické praxe, takže každý z účastníků má možnost získat poznatky z jednotlivých oblastí polygrafie a konzultovat je, prohlédnout si nejmodernější polygrafický komplex a pochopit jednotlivé technologické kroky výroby.

Bližší informace získáte od koordinátorky vzdělávacího projektu:

Veronika Vrbová
Koordinátor projektu EUROPRINT TRAINING
E-mail: veronika.vrbova@europrint.cz

 

Certifikace

Už skoro čtvrt století Europrint

vyrábí tiskoviny, které jsou součástí vašeho každodenního života. Náš tisk je zelený.

Již v roce 2004 jsme jako jedni z prvních v oblasti polygrafického průmyslu zavedli systém managementu jakosti vyhovující požadavkům obsaženým v normě ISO 9001 v oboru polygrafická výroba, grafická příprava, tisk a knihařské zpracování.

Vedení společnosti EUROPRINT se rozhodlo připojit k celosvětovému úsilí o ochranu a tvorbu životního prostředí, a proto v listopadu 2010 vyhlásilo environmentální politiku. V lednu 2012 vedení společnosti integrovalo politiku kvality a environmentální politiku. V listopadu téhož roku pak rozšířilo integraci politiky o politiky managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, managementu bezpečnosti informací, řízení a kontroly výroby barevných výtažků, nátisku a tisku. V únoru 2018 byla aktualizována Politika ISM.

Politika ISM

Politika ISM

ISO 9001:2015

V lednu roku 2011 jsme získali certifikát ISO 9001 jako osvědčení o systému zajišťovaní kvality v organizaci a to v oboru polygrafická výroba, předtisková příprava, tisk a knihařské zpracování s platností do ledna roku 2020.

ISO 14001:2015

V lednu roku 2014 jsme získali certifikát ISO 14001 jako osvědčení o managementu systému environmentální ochrany uplatňovaný organizaci v oboru polygrafická výroba, předtisková příprava, tisk a knihařské zpracování s platností do ledna roku 2020.

OHSAS 18001:2007

V lednu 2016 jsme získali certifikát OHSAS 18001:2007 jako osvědčení o managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci uplatňovaný organizaci v oboru polygrafická výroba, předtisková příprava, tisk a knihařské zpracování s platností do ledna roku 2019.

ISO 27001:2013

V lednu 2016 jsme získali certifikát ISO 27001:2013 jako osvědčení o managementu systému ochrany informací uplatňovaný organizaci v oboru polygrafická výroba, předtisková příprava, tisk a knihařské zpracování s platností do ledna roku 2019.

ISO 12647-2:2014

V lednu 2016 jsme získali certifikát 12647-2:2014 jako osvědčení managementu služeb jakosti projektů uplatňovaný organizaci v oboru polygrafická výroba, předtisková příprava, tisk a knihařské zpracování s platností do ledna roku 2019.

Certifikát výjimečnosti

V září 2017 jsme získali certifikát za splnění požadavků spolehlivé provozní bezpečnosti na základě zavedených a certifikovaných systémů řízení.