Naši vybraní klienti

Europrint zvládá i ty největší projekty, a to nejen kvalitně, ale – bez ohledu na překážky, které se mohou objevit – také vždy včas.

Tomáš Hrubý / manažer výroby / VLTAVA LABE MEDIA

Obchodní vztah s firmou Europrint je postaven na vzájemném porozumění. Je to společnost s fantastickým personálem, přátelským a profesionálním.

Libor Berka / ředitel marketingu, výroby, distribuce / CNC

Pro vydavatelství periodických titulů je důležitá konstantní vysoká kvalita tisku, dodržování termínů a seriózní komunikace. Tyto předpoklady splňuje tiskárna Europrint, se kterou mám dlouhodobě dobré zkušenosti.

Ing. Iva Drbalová / ředitelka výroby / RF HOBBY

Se společností Europrint spolupracujeme skoro již 10 let a jedná se o velmi seriózního a spolehlivého partnera. Spolupráce je příjemná a velice přímočará. Vždy víte, že když vám doporučí určitý postup, dělají to s ohledem na vaše potřeby. Pro nás je též velmi důležité, že v případě změny specifikace objednávky tisku, Europrint vždy velmi pružně a k naší spokojenosti věc vyřeší.

Mgr. Ladislav Soukup / marketing manager / Sportisimo

Odpovědnost, dochvilnost, pečlivost a flexibilita – to jsou vlastnosti, kterých si vážím u firmy Europrint nejvíce.

Marek Bolega / ředitel marketingu / Planeo Elektro - FAST ČR

Při práci v oblasti reklamy vás dost často může klient překvapit požadavkem na poslední chvíli.
Je tedy naprosto klíčové mít spolehlivé dodavatele. V oblasti tiskových řešení je to Europrint, který pokaždé vše dodá ve vysoké kvalitě a k tomu včas. Jeho pracovníky nic nepřekvapí, můžu jenom doporučit.

David Švanda / ředitel marketingu / Mladá fronta