Společnost Europrint patří mezi nejdynamičtěji rostoucí polygrafické společnosti na českém trhu s nejširším strojovým parkem na dvou výrobních prostorech.

Rotační tisk

více

Kotoučový ofset používáme při výrobě většího množství časopisů, periodik, katalogů nebo letáků. Naše kotoučové stroje jsou vybavené přídavnými zařízeními, jako jsou kontrola barevnosti, automatické pasování, JDF komunikace a další, která zaručují nejvyšší kvalitu.

Plochý tisk

více

Na archových strojích tiskneme plnobarevné knihy, obálky časopisů, katalogy, kalendáře či jiné tiskoviny s velkým rozsahem gramáže papíru.

Digitální tisk

více

Nabízíme nízké cenové náklady při tisku malého množství kusů, rychlost a široký sortiment potisknutelných materiálů, možnost personifikace a zakázkovou výrobu šitou na míru.

Šitá vazba

více

Šitá vazba je základní knihařskou vazbou pro výrobu časopisů. Složky jsou sneseny vkládáním do sebe a sešity drátěnými skobkami.

Lepená vazba

více

Lepená vazba je zhotovena ze složek nebo jednotlivých listů snesených za sebou s odfrézovanou hřbetní částí. Listy nebo složky jsou ve hřbetu slepeny lepidlem za hřbet vlepených do papírové obálky.

Knižní vazba

více

Jedná se o pevné, estetické a trvanlivé řešení nejen pro knihy, ale také pro produktové katalogy nebo diáře.

Doplňkové technologie

více

Realizujeme dokončovací práce v závislosti na individuálních požadavcích pro jednotlivé zakázky: balení produktů, vklady, personifikace a číslování produktů, čárové kódy a další ruční knihařské práce.

Pre Press

více

V plně vybaveném studiu zpracováváme data ve formátu PDF nebo podklady, které dostaneme od zákazníka a využijeme naše znalosti a zkušenosti tak, aby byl výsledek optimální vzhledem k použité technologii tisku a knihařskému zpracování.

Post Press

více

Naše rotační stroje mají unikátní, plně zautomatizované „Post Press“ řešení od společnosti IN-LOG Mailroom Technologies GmbH. Takto plně robotizované řešení je ojedinělé v rámci celé Evropy.