Přehled volných pozic

Aktuálně hledáme

Manipulant tisku
TepliceTeplice

Náplň práce:

* Zajišťuje přesun hotových palet od ořezové linky na expedici
* Udržuje pořádek okolo ořezové linky
* Obsluhuje lis na papír

Požadujeme:

* přechozí zkušenost z obdobné pozice a zkušenost s obsluhou paletizačního vozíku výhodou
* ochota pracovat na směny

Nabízíme:

* finanční ohodnocení cca 115 Kč za hodinu po zaučení
* stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, možnost získat kartu Multisport, akce pro zaměstnance (vánoční večírek, dětský den apod.), benefitní systém Cafeterie, dodatková dovolená
* hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou

Termín nástupu: Co nejdříve - dohodou

Místo pracoviště: Teplice, Jana Koziny

Obsluha linky

* odběr hotové produkce z linky
* skládání na palety
* spolupráce se strojmistrem stroje a manipulantem tisku

Požadujeme:

* základní vzdělání
* předchozí praxe z pozice obsluhy linky nebo operátor výroby výhodou
* ochotu pracovat na směny v nepřetržitém režimu
* spolehlivost

Nabízíme:

* finanční ohodnocení cca 100 Kč za hodinu po zaučení
* stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, možnost získat kartu Multisport, akce pro zaměstnance (vánoční večírek, dětský den apod.)

Termín nástupu: Co nejdříve

Místo pracoviště: Jana Koziny, Teplice

Není na co čekat

Žádná pozice Vás nezaujala, ale přesto byste u nás chtěl/a pracovat?

Zkuste nám napsat, možná něco vymyslíme!